Кошик
256 відгуків
Магазин дитячого взуття
+380 (98) 605-41-54
+380 (95) 314-33-26

Покрокова інструкція для батьків: як швидко та точно виміряти довжину стопи у дитини?

Покрокова інструкція для батьків: як швидко та точно виміряти довжину стопи у дитини?
Вимірювати ніжку маленьким бешкетникам - ​​не найлегше завдання... Але перед тим, як замовити чергову пару взуття для дитини, ми все ж таки радимо це зробити! Якщо ви купуєте взуття у подарунок, краще уточніть у батьків не розмір взуття, а саме довжину стопи дитини.
 
І так, щоб придбати дитяче взуття не виходячи з дому, Вам знадобиться: аркуш паперу А4, лінійка та олівець:
I-baby.com.ua как быстро померить длину стопы у ребенка
• 1. Обведіть обидві ступні. Нехай ваша дитина стане на аркуш паперу. Вам може знадобитися помічник, щоб він тримав ніжку прямо! Обведіть контур обох ніг, як показано на малюнку. Тримайте олівець під кутом 90°.
 
• 1. Вимірювання довжини. За допомогою лінійки виміряйте відстань від зовнішньої сторони п'яти до кінчика великого пальця на обох ногах. Запишіть число. Пам'ятайте – у деяких дітей ступні правої та лівої ноги можуть бути різні за довжиною! Вимірювати потрібно кожну стопу окремо, щоб підібрати розмір, у якому дитині буде максимально комфортно.
 
• Знайдіть розмір взуття. Для того, щоб підібрати правильний розмір взуття, необхідно знати точну довжину стопи (це ми з Вами вже з'ясували), а також запас на свободу, який підбирається індивідуально під різні види взуття. Запас змінюєтися від 0,3см до 1,8см. Цій темі буде присвячено наступну статтю на нашому сайті i-baby.com.ua
 
Якщо у Вас залишились питання- будьласка, звертайтесь. Ми обов'язково Вам віоповімо!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner